Пропонуємо ріелторам: взяти в оренду будь який розділ сайту для розміщення своїх обєктів. Детальна інформація: (067) 366 79 79

Питання - відповідь


Задати свое питання.


Питання :

Вадим

Скажіть будь-ласка: мене цікавить оренда комерційної нерухомості, а саме оренда магазину у Львові, але в мене немає часу самому цілими днями шукати його по сайтах. Я бачу у вас на сайті велика база комерційної нерухомості, чи моги б зайнятись пошуком для мене магазину і інформувати мене кожного дня по нових обєктах..? Ну звісно за маклерську винагороду..! Чекаю на відповідь.

 

Відповідь :

Доброго дня, Вадим!

Так, це цілком можливо! Зателефонуйте до нас:

тел. +38 (097) 730 69 59; +38 (063) 2213571

або напишіть на email: kristinawork@yahoo.com 

Ми надамо Вам повну інформацію по оренді комерційної нерухомості у Львові. База яку ми вам представимо є ширшою ніж на сайті.

дата: 2014-01-17Питання :

Власник квартири в новобуді не має свідоцтва на право власності. Як перевірити, що він є т.зв. власником і має право продавати квартиру. Як в такому випадку її купляти? Дякую... 

Відповідь :

У власника повинен бути договір з будівельною компанією(договір майнових прав і т.д.). Відсутнісь свідоцтва озачає, що будинок не зданий або зданий і свідоцтво виготовляється!  Перевірити: Звернутися в будівельну компанію яка будує даний будинок із так званим власником і попросити підтвердження того, що він дійсно укладав договір з даною фірмою!

Придбати можна: Переуклавши договір з будівельною компанією на себе! 

дата: 2011-10-11Питання :

Юлія

Доброго дня! Чи можу я продати квартиру,яка приватизована на 4-ох чоловік:мама,тато,брат і я,

якщо мій брат знаходиться за кордоном? Дякую.. 

Відповідь :

Можете! Але потрібне нотаріально посвідчене доручнення на продаж квартири від брата! 

дата: 2011-08-29Питання :

 Доброго дня . У мене є земельна ділянка у Львові приватизована маю державний акт на землю на своє прізвище на цій ділянці розташований особняк . Питання: при продажі особняка відповідно і землі я повинен переоформлювати акт на нового власника чи ні ? А якщо я буду продавати не одному а двом покупцям я маю на увазі частину особняка одному частину іншому відповідно частину землі одному частину іншому як тоді ? У мене ж акт один . мені потрібно якось розмежовувати цю земельну ділянку на кожного з покупців ? Взагалі яка процедура цього всього ? .

Відповідь :

 При продажі будинку Ви автоматично продаєте і земельну ділянку на якій він розташований! Після продажу будинку, новий власник сам виготовляє на себе документи на право власності на будинок та земельну ділянку. Щодо розподілу земельної ділянки і будинку, потрібно вивчити детальніше документи на будинок і земельну ділянку... 

Якщо у вас виникли додаткові запитання звертайтесь по тел.(032) 260-21-84 (приватний нотаріус Кодлубай Наталія Павлівна)
адреса: м.Львів вул. І. Франка, 16

дата: 2011-03-29Питання :

Люба 

В мене таке питання:ми купили собі 3-ох кімнатну квартиру через маклера,які документи нам потрібно від них вимагати при пере-оформленні???.

Відповідь :

 Чек + Акт про надання-приймання послуг Виконавця стосовно купівлі об'єкта нерухомості.

дата: 2011-03-04Питання :

Александр

Добрий день! Я вижу у вас на сайте достаточно большая база аренда магазинов и помещений в центре Львова! Скажите аренда коммерческой недвижимости во Львове, это приоритетное направление Вашой деятельности? Можно ли заключить с Вами эксклюзивный договор на сдачу свих помещений и магазинов во Львове? 

Відповідь :

 Так, звичайно, ми можемо укласти з Вами ексклюзивний договір на здачу в оренду Ваших приміщень! Ви правильно відмітили оренда та продаж комерційної нерухомості у Львові це один із пріорітетних напрямів нашої діяльності! На нашому сайті далеко не весь перелік магазинів та приміщень які ми продаємо та здаємо в оренду у Львові! У нас великий вибір приміщень в оренду для банків, страхових компаній, мобільних салонів, ресторанів, магазинів побутової техніки, одягу, взуття, косметики, біжутерії та будь якого іншого бізнесу... Також ми маємо досить велику базу клієнтів яким ми допомагаємо розширити свій бізнес у Львові, в основному це банки, мережі магазинів, аптек, супермаркутів і т.д.  

дата: 2011-02-27Питання :

Олександр

 Доброго Вам дня.
Я власник будинку загальною площею 60 кв.м. збудованого на не приватизованній земельній ділянці в селі. Отримав я його в спадок і точний вік будинку втановити не можу (є тільки тех паспорт від 21.07.2008). Які податки я маю сплатити при його продажі? Дякую.. 

Відповідь :

Для того щоб продати будинок потрібно мати правовстановлюючі документи на будинок( одного технічного паспорту недостатньо). Після цього Вам необхідно підготувати документи для продажу . Вік будинку можна дізнатись в сільській раді...

дата: 2011-02-24Питання :

Тетяна

Добрий день. в мене таке питання я вирішила придбати земельну ділянку під забудову 20км від Львова.Мене цікавить які для цього потрібні документи від мене та продавця.Які податки мені доведеться сплатити та скільки буде коштувати переоформлення документів у нотаріуса та інші мені невідомі нюанси. Дякую. 

Відповідь :

Документи необхідні для продажу нерухомості: http://kc.lviv.ua/klient_b.php 

Якщо у вас виникли додаткові запитання звертайтесь по тел.(032) 260-21-84 (приватний нотаріус Кодлубай Наталія Павлівна)

дата: 2011-02-17Питання :

Леонід

Доброго дня. Я власник особняка у Львові. .особняк розташований на приватизованій земельній ділянці. При його продажі (для мене як продавця) які податки я повинен сплатити державі? Наступне питання: для покупця які податки ? 5 % від вартості особняка якщо він не старший трьох років ? правильно я зрозумів ? Тобто якщо особняку 50 років 5 % не потрібно платити ?. 

Відповідь :

Податки при продажі будинку (для продавця):

5% - державне мито (від вартості земельної ділянки) 

Якщо будинку менше 3 років, то оплачується податок 5% від вартості будинку.

Податок при купівлі будинку (для покупця):

1 % - державне мито (від вартості будинку)

1% - пенційний фонд (від вартості будинку)

1% - державне мито (від вартості земельної ділянки)

Ви правильно зрозуміли! Якщо будинку 50 років, то  5% від вартості будинку не потрібно платити.

 


 

 

дата: 2011-02-17Питання :

Інна

Які необхідні документи для здачі квартири в оренду?
Обовязково потрібно нотаріально завіряти договір оренди? Скільки коштуватиме така послуга?.

Відповідь :

Щодо необхідної документації, та коштів, звертайтесь по тел.(032) 260-21-84 (приватний нотаріус Кодлубай Наталія Павлівна)

дата: 2011-02-08


1 | 2 | 3 | < | >>>


Задати свое питання.
Copyright © 2009-2012 Усі права захищені